Ruczaj ***

ul. Ruczaj 44, przedmieścia [zobacz mapę]
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Pokój 1-osobowy – 180 PLN
Pokój 2-osobowy – 240 PLN (120 PLN za osobę)
Apartament dla 2 osób – 320 PLN (160 PLN za osobę)
Pokój 3-osobowy – 300 PLN (100 PLN za osobę)
Pokój 4-osobowy – 360 PLN (90 PLN za osobę)

Opis obiektu:
Hotel Ruczaj w Krakowie to trzygwiazdkowy obiekt położony w spokojnej dzielnicy Krakowa, odległy od Starego Miasta zaledwie o 4 km. Cechuje go unikalna architektura budynku oraz kameralna, domowa atmosfera.

Wyposażenie pokoi:
Dysponujemy 44 klimatyzowanymi pokojami 1, 2, 3-osobowymi oraz apartamentami, wszystkie wyposażone w łazienkę, TV-sat, telefon i radio. Oferujemy także pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Dodatkowe informacje:
Usługi: Śniadanie wliczone w cenę.
Internet: Wi-Fi jest dostępny w całym hotelu i jest bezpłatny.
Parking: Bezpłatny Parking ogólnodostępny jest dostępny na miejscu i nie jest konieczna rezerwacja.
Dzieci i dodatkowe łóżka: Wszystkie dzieci do lat 7 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Wszystkie dzieci do lat 2 - pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych. Wszystkie dzieci od lat 0 do 12 - opłata w wysokości 50% ceny pokoju za dobę i osobę, na dodatkowych łóżkach.Wszystkie dzieci starsze lub dorośli - opłata w wysokości 100% ceny pokoju za dobę i osobę, na dodatkowych łóżkach. Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to 2. Maksymalna liczba łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1. Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez hotel. Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w hotelu.
Zwierzęta: są akceptowane. Mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Dysponujemy także restauracją, barem, grillem na świeżym powietrzu, zapleczem rekreacyjnym (sauna, solarium), dwoma salami konferencyjnymi oraz bezpłatnym, dozorowanym parkingiem (również dla autokarów).
 
Hotel świadczy usługi dodatkowe w zakresie:
  • transport gości z lotniska i dworca PKP;
  • usługi przewodników;
  • wycieczki do Wieliczki, Zakopanego i Oświęcimia;
  • zwiedzanie najciekawszych zabytków Krakowa;
  • usługi pralnicze;
  • wymiana walut;
  • wynajem taxi.

Atrakcje w pobliżu:
Hotel nasz ma bardzo dogodne usytuowanie dla turystów z uwagi na łatwy dostęp do tras wylotowych z Krakowa w każdym kierunku (Wieliczka, Zakopane, autostrada A4) oraz bliskie sąsiedztwo Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Z naszego hotelu można bez trudu dojechać do centrum miasta w 7 minut, a na lotnisko Balice w 15 minut.

Formularz kontaktowy
Uwagi: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
 
English version Ruczaj in English