Reklama | Kontakt

ZOO-festiwal i 2 Polskie Mistrzostwa Dyskowców

2008-06-05 - 2008-06-08
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:Co dwa lata Kraków staje się stolicą polskiej akwarystyki. ZOO-festiwal, a w jego ramach kolejna edycja Polskich Mistrzostw Dyskowców z udziałem akwarystów zagranicznych, odbędzie się w Krakowie w dniach 5 – 8.06.2008 roku, na pięknej hali ekspozycyjnej o powierzchni ponad 3000 m2 "Chemobudowa" przy ul. Klimeckiego 14. Podczas imprezy wszystkie liczące się firmy zoologiczne prezentują swe wiodące wyroby, przeznaczone dla akwarystów, terrarystów, a także miłośników ptaków, psów i kotów.Na zwycięzców Mistrzostw czekają specjalne puchary, medale, dyplomy i nagrody pieniężne.
Więcej szczegółowych informacji o wspomnianych Mistrzostwach jak i ich I edycji, która odbyła się w dniach 31.05. – 4.06.2006 r. można uzyskać odwiedzając oficjalną stronę imprezy - www.zoofestiwal.krakow.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz