Reklama | Kontakt

Krakow Apartments 4rent

ul. Wietora 9, ul. Slawkowska 16, Stare Miasto [zobacz mapę]
Na 122 miejscu wśród 187
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Ceny zależą od terminu i długości pobytu.

Opis obiektu:
Apartament Wietora Kazimierz
Nasz 3 pokojowy apartament usytuowany jest w jednym z najbardziej czarujących zakątków historycznego Krakowa, na małej, przytulnej uliczce dawnej dzielnicy żydowskiej, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i zakola Wisły, gdzie o każdej porze roku można spacerować, uprawiać sport lub po prostu relaksować się siedząc na ławeczce w cieniu drzew. Latem dodatkową atrakcję stanowią wycieczki po Wiśle statkiem spacerowym; zimą z okien lub tarasu można obserwować przepływające Wisłą barki.

Apartament Mikolaj
Bardzo przytulny i jasny apartament dla dwojga tuż przy Rynku Głównym składający się z dużego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. W pokoju znajduje się podwójne łóżko, łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz pralkę.

Wyposażenie pokoi:


Atrakcje w pobliżu:
Apartament Mikolaj
Apartament mieści się w kameralnej, zabytkowej kamienicy zaledwie 100 metrów od Rynku Głównego. Wszystkie atrakcje krakowskiego Starego Miasta począwszy na Sukiennicach, Barbakanie czy Kościele Mariackim, poprzez dziesiątki restauracji, kawiarni i sklepów, a skończywszy na bogatej ofercie kulturalnej - teatrów kin, opery czy wreszcie filharmonii są tutaj na wyciągnięcie ręki.

Kamienica - dawniej dom Cudzielitowski powstała w 2 poł. XIVw jako jednopiętrowy dom mieszkalny; takim też pozostawała do 1821r., kiedy to nastąpiła nadbudowa 2 piętra. Z tego czasu pochodzi klasycystyczna, zachowana do dzisiaj, elewacja frontowa. W 1897 r. w parterze elewacji frontowej osadzono drewnianą witrynę sklepową o formach eklektycznych.

Apartament Wietora
Nasz apartament usytuowany jest w jednym z najbardziej czarujących zakątków historycznego Krakowa, na małej, przytulnej uliczce dawnej dzielnicy żydowskiej, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i zakola Wisły, gdzie o każdej porze roku można spacerować, uprawiać sport lub po prostu relaksować się siedząc na ławeczce w cieniu drzew. Latem dodatkową atrakcję stanowią wycieczki po Wiśle statkiem spacerowym; zimą z okien lub tarasu można obserwować przepływające Wisłą barki. O niepowtarzalnym klimacie Kazimierza decyduje nie tylko mnóstwo galerii, antykwariatów, sklepików, oryginalnych restauracji, pełnych o każdej porze kafejek i pubów; ale również fantastyczna architektura, na którą składają się między innymi unikatowa w skali światowej liczba zabytków żydowskich, czy imponujące kościoły średniowieczne.

Formularz kontaktowy
Uwagi: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 

Podobne oferty apartamentów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Krakowie ›
Nowoczesne projekty wnętrz
 
English version Krakow Apartments 4rent in English