Reklama | Kontakt |

Wianki w Krakowie 2009 - Lenny Kravitz Koncert

2009-06-20
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Wianki to tradycyjna wielka impreza plenerowa nawiązująca do obchodów Nocy Świętojańskiej. Co roku tłumy krakowian zbierają się na Bulwarach Wiślanych przy Wawelu, by słuchać koncertów, oglądać widowiska plenerowe, pokaz sztucznych ogni oraz wspólnie się bawić.

 

W tym roku gwiazdą Wianków będzie grający muzykę z pogranicza rocka, popu i funky Lenny Kravitz, słynący m.in. z tego, że wszystkie instrumenty, które można usłyszeć na jego płycie, nagrywa w studiu sam. Do Krakowa przyjedzie jednak oczywiście z zespołem. Kravitz ma wystąpić (zgodnie z tradycją imprezy) w zakolu Wisły. Ale nie na drugim brzegu rzeki, lecz na scenie umieszczonej na olbrzymiej barce, którą Krakowskie Biuro Festiwalowe zamierza zacumować na wodzie. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2009 roku.

Program:
18.00 - koncert: The Poise Rite
18.40 - koncert: Wilki
19.35 - koncert: Vavamuffin
20.35 - koncert: Patrycja Markowska
22.00 - koncert: Lenny Kravitz
00.00 - widowisko pirotechniczne

Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Wianki w Krakowie 2009 - Lenny Kravitz Koncert

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.