Reklama | Kontakt |

Nocne życie w Krakowie

| |
  

Kraków to miasto licznych restauracji, barów, pubów oraz klubów muzycznych, ktorych nie sposób zliczyć. Prawie w każdej kamienicy w obrębie Starego Miasta znajduje się przynajmniej jeden lokal rozrywkowy. Możecie trafić zarówno do restauracji serwujących potrawy z nieomal każdego zakątka świata, jak również klimatyczne kluby, w których można przetańczyć całą noc.

Stare Miasto i okolice to jedno z największych centrów rozrywkowych w Europie. Ponad 200 kawiarni, restauracji oraz klubów położonych w obrębie Rynku potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane gusta swoich gości. Od kilku lat szczególnie chętnie obleganych przez turystów z całego świata.

Tutaj możesz za dodać swoje ulubione miejsce w Krakowie i okolicach.

Równie ważnym punktem na rozrywkowej mapie Krakowa jest dzielnica Kazimierz. Tylko tam znajdziesz najbardziej klimatyczne i kultowe lokale w Krakowie. Niepowtarzalna architektura dzielnicy, w połączeniu z bogatą ofertą rozrywkową, czynią Kazimierz równie atrakcyjnym co Stare Miasto miejscem na spędzanie wolnego czasu. Do zobaczenia w Krakowie!


Wybrane kluby, kluby nocne, lokale rozrywkowe w Krakowie

 
  Taboo Club Stare Miasto Kraków
 Taboo Gentlemen's C Stare Miasto Kraków

Taboo Gentlemen's Club Szewska to elegancki klub dla dżentelmenów umiejscowiony na jednej z najpiękniejszych ulic Krakowa - ul. Szewskiej. Stanowi on wysublimowaną kwintesencję erotycznego klimatu - bez pruderii, ale i też bez obscenicznych nut polskich klubów Go Go.

Przy perfekcyjnie wyposażonym barze, nasza doświadczona obsługa serwuje wyrafinowane drinki i alkohole najwyższej klasy. W klimatyzowanym lokalu na naszych gości czekają dwie duże sale, cztery VIP roomy, piękne i elokwentne dziewczyny i coś, czego nie ma żaden klub w Polsce. Zapraszamy do nowego i jedynego takiego miejsca w Krakowie i Polsce. Zapraszamy do kontaktu: bar(at)secretclub.pl

W ofercie:
* go-go, * striptiz, * drink bar, * 4 pokoje VIP, * taniec na rurze, * wieczory kawalerskie, * najlepsze erotyczne show w Krakowie.

Base music club Stare Miasto Kraków
Bracka 4 Stare Miasto Kraków
Gorączka Stare Miasto Kraków
Kitsch PUSH Stare Miasto Kraków

Klub PUSH znajduje niedaleko Rynku Gł., Lokal ten mieści się na parterze, gdzie rozlokowane są: sala taneczna oraz kilka sal gdzie znajdują się sofy. W kitschowym wystroju urzekną cię pływające rybki, futerka na ścianach oraz makatki \"jeleń na rykowisku\" itp. Jeśli masz poczucie humoru to zrozumiesz kiczowatą elegancje przestrzeni, w której nietrudno znaleźć przytulny kącik dla siebie. Obsługa jest miła i dobrze zorganizowana, a bar proponuje szeroką gamą trunków.

W pt i sob organizowane są popularne dyskoteki kiczowe i występy gwiazd różnego formatu\". Wjazd free, jednak pierwszeństwo wejścia, mają osoby tolerancyjne. Działa tu również scena teatralna i galeria specjalizująca się w sztuce nowoczesnej i alternatywnej, jednym słowem PUSH, zaliczyć można do knajp gdzie króluje indywidualność i tolerancja u wszystkich znajdujących się w klubie co powoduje niesamowitą atmosferę i dlatego codziennie szalejemy do rana, przy muzyce kiczowatej.

 

Kryjówka Stare Miasto Kraków
Laboratorium Stare Miasto Kraków
Ministerstwo Stare Miasto Kraków
Piwnica Pod Baranami Stare Miasto Kraków
Pod Jaszczurami Stare Miasto Kraków
Rdza Stare Miasto Kraków