Reklama | Kontakt |

Koncert na głos i ręce - Janusz Radek

2010-02-06
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Zapraszamy na premierę nowego recitalu Janusza Radka "Koncert na głos i ręce".

miejsce - Kinoteatr Uciecha, Ul. Starowiślna 16
termin - 6 luty 2010; godz.: 19.00
rezerwacja/sprzedaż biletów - rezerwacje@pangapank.com; kasa Kinotearu Uciecha
bilety w cenie 40zł

Recital Janusza Radka zatytułowany „Koncert na głos i ręce” to kameralny koncert z fortepianem. Artysta prezentuje swoje największe hity – od niezwykłych interpretacji piosenek z Piwnicy Pod Baranami, po własne autorskie kompozycje. W programie znajdą Państwo takie utwory jak: Sur le pont d’Avignon, Groszki i Róże, Kiedy u… kochanie czy Dziwny jest ten świat. Recital Janusza Radka, pełen nastrojowości, różnorodności oraz swobody muzykowania, pozwala na znakomite kreacje wokalne, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.
Wokaliście towarzyszy krakowski pianista: Paweł Piątek.

Janusz Radek

Charyzmatyczny wokalista i aktor, obdarzony głosem o oryginalnej, niepowtarzalnej barwie i ogromnej skali, którego debiutancki album „Królowa Nocy” w miesiąc po premierze otrzymał miano Złotej Płyty, a następny pt. „Serwus madonna” był nominowany do nagrody Fryderyki 2004.
Radek jest ceniony za odwagę mierzenia się z legendami piosenki: repertuarem Marleny Dietrich, Ute Lemper, Niny Hagen, Violetty Villas, Czesława Niemena czy Ewy Demarczyk. Pierwszy raz pojawił się na scenie w roku 1990 podczas Olsztyńskich Spotkań Zamkowych z Poezją zdobywając od razu I nagrodę. Wraz z Grzegorzem Halamą i Robertem Kasprzyckim współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Nagrywał z Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Preisnerem, Ryszardem Rynkowskim.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie

Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in /home/wirtur/domains/krakowlife.pl/public_html/template/php/connect_baza8.php on line 1
Przewodnik po Krakowie - Informacje dla Turystów Kraków

Informacje o Krakowie

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.