Reklama | Kontakt

Krakowski Selector Festiwal

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Nowoczesny festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej, który na przestrzeni kilku lat stanie się największym tego typu wydarzeniem w Polsce, a także ważnym punktem w kalendarzu imprez europejskich.

Niesamowita publiczność obejrzała występy największych i najciekawszych wykonawców z kręgów szeroko pojętej muzyki elektronicznej, a także całkiem nowe odkrycia muzyczne. Kolejna edycja Selector Festival poszerzy spektrum wydarzeń muzycznych i około-muzycznych. W Krakowie, na dwóch festiwalowych scenach pojawią się gwiazdy prestiżowe, nietuzinkowe i starannie wybrane dla wymagających fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Oprawa wizualna ponownie zostanie oddana w ręce najlepszych światowych twórców, czyniąc z festiwalu miejsce na styku muzyki i sztuki audiowizualnej.

Więcej informacji www.selectorfestival.pl

Krakowski Selector Festiwal
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz