Reklama | Kontakt

Festiwal Kultura dla Tolerancji

2010-10-14 - 2010-10-17
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Od 14 do 17 października Kraków znów zamieni się w europejskie centrum sztuki queer. Najciekawsze dokonania artystyczne twórców związanych tematycznie ze środowiskiem LGBT, a także działalność akademicka, która za najważniejsze w kręgu swoich zainteresowań umiejscawia zagadnienia płci, seksualności i cielesności - wszystko za sprawą VII edycji Festiwalu Kultura dla Tolerancji.

Nowy miesiąc odbywania się Festiwalu (poprzednie edycje miały miejsce w kwietniu) to nie jedyna zmiana, jaką w tym roku przygotowuje Fundacja Kultura dla Tolerancji - w październiku Festiwal przywita nas pod nowym szyldem.

Informacji dotyczących wydarzenia możecie spodziewać się na stronie www.tolerancja.org.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie