Reklama | Kontakt

Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami został zorganizowany po raz pierwszy w 1996 w trakcie obchodów 40-lecia Piwnicy pod Baranami.  Twórca i dyrektor Festiwalu - Witold Wnuk, zainspirowany przez legendarnego Piotra Skrzyneckiego,  przedstawił w lipcu całomiesięczną serię codziennych koncertów  w Piwnicy.

Z roku na rok Festiwal powiększał swoją formułę prezentując, obok codziennych koncertow w Piwnicy pod Baranami, koncerty w Filharmonii, Operze Krakowskiej, Radio Krakow, Centrum Manggha, wszystkich klubach jazzowych Krakowa oraz wielkie plenerowe koncerty i wydarzenia - jak Niedziela Nowoorleanska i Noc Jazzu.

Organizator: Cracovia Music Agency
Miejsce: Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny, Muzeum Lotnictwa w Krakowie
Jazz Festival
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz