Reklama | Kontakt

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2007-01-14
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


14 stycznia na krakowskim Rynku odbędzie się jubileuszowy 15. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego, jak co roku, wystąpi wielu polskich artystów, wspierających pracę Fundacji WOŚP.

Tematem tegorocznej edycji będzie, podobnie jak w zeszłym roku, pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach i nauka pierwszej pomocy. „To w Polsce dziedziny, w których dużo jeszcze jest do zrobienia – piszą organizatorzy wydarzenia – ale budujące są efekty ostatniego roku naszych działań. Chcemy podtrzymać ten sukces, a jednocześnie zaplanować nową turę zakupów sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej chirurgii urazowej”.

WOŚP to przedsięwzięcie charytatywne, w które każdego roku angażują się rzesze ludzi. Po pierwszym finale, 2 stycznia 1993 roku, zarejestrowana została Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przez kilkanaście lat swojego istnienia fundacja kupiła sprzęt medyczny dla 650 szpitali za ponad 65 milionów dolarów. Wydarzeniom na Rynku w Krakowie będą towarzyszyły imprezy w Nowohuckim Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje na stronie: www.wosp.org.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie