Reklama | Kontakt

Reality Shopka Szoł Teatru Groteska

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Tradycja reReality Shopka Szoł Teatru GROTESKAalizowanej w Teatrze GROTESKA politycznej szopki już na trwałe wpisała się w krajobraz nie tylko krakowskich, ale i ogólnopolskich wydarzeń. Nic dziwnego, jest to bowiem okazja do spotkania polityków różnych opcji w niecodziennym otoczeniu i atmosferze.

Każdego roku koncepcja artystyczna Shopki różni się od poprzednich. Podczas najbliższej edycji tego jedynego w swoim rodzaju spektaklu aktorzy-politycy po raz kolejny pełni dystansu i poczucia humoru podsumują wydarzenia minionego roku.

Reality Shopka Szoł Teatru GROTESKA to niepowtarzalny spektakl, podczas którego prezentowaliśmy niezwykłe projekcje multimedialne, zawodowych tancerzy, profesjonalny zespół muzyczny i wyśmienitych wykonawców – aktorów polskiej sceny politycznej.

Reality Shopka Szoł – w ten wyjątkowy karnawałowy wieczór tylko w Teatrze GROTESKA znamienici politycy, wolni od konwencji politycznej sceny, pokazali swoje drugie, nieznane oblicze i objawili ukryte dotąd artystyczne talenty. I właśnie na to czekali widzowie w całej Polsce.

 

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz