Reklama | Kontakt

Obchody Chińskiego Nowego Roku

2013-02-03
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza 3 lutego na obchody Święta Wiosny, które zapoczątkuje chiński Rok Węża.

W niedzielę 3 lutego o godz. 18:00 w auli Auditorium Maximum odbędzie się pokaz grupy akrobatycznej z prowincji Guangxi. Akrobaci wystąpią ze swoim wielokrotnie nagradzanym programem. Zobaczymy m.in. akrobacje baletowe, pokazy akrobatyczne na wrotkach, skoki przez obręcze, skoki na równoważniach, akrobacje na drążku, na ruchomych walcach, pokazy żonglerskie. Ponadto, przez cały dzień od godz. 10:00 do 17:30 będą się odbywały pokazowe lekcje języka chińskiego, wykłady, slajdowiska i prelekcje na chińskie tematy, a także zabawy i warsztaty dla dzieci.

Wstęp na te wszystkie imprezy jest wolny, a wstęp na pokaz za okazaniem wejściówek, które będą rozdawane przez Instytut Konfucjusza.

www.instytutkonfucjusza.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz