Reklama | Kontakt

Shanties 2013: koncerty dla dzieci

2013-02-22 - 2013-02-23
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


22, 23 lutego 2013
Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych koncertów Festiwalu Shanties, cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem są koncerty dla dzieci. Barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających elementy ruchowe, grupowe tańce. To także konkursy dotyczące tematu koncertu i pojęć związanych z historią, geografią, ekologią a także żeglarstwem, w formie zagadek i quizów. Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.
W ramach tegorocznej edycji Festiwalu Shanties odbędą się dwa takie koncerty. Na pierwszym widowisko żeglarskie dla dzieci „Wśród wichrów i burz” poprowadzi zespół Klang, na drugim do wspólnej zabawy zapraszą Zejman & Garkumpel.

22 lutego 2013, 12.00
Widowisko żeglarskie dla dzieci Wśród wichrów i burz
Scenariusz i reżyseria: zespół Klang
Koncert zespołu Klang jest muzyczną namiastką prawdziwej żeglarskiej przygody jaką można przeżyć w czasie rejsu morskiego. Dzieci w czasie koncertu słuchając i wykonując wspólnie z zespołem piosenki, poznają alfabet żeglarski- budowę żaglówki, nazwy żagli i elementy wyposażenia jachtu, a także poznają sytuacje jakie mogą się przydarzyć na morzu- sztorm, flauta czy choroba morska.
Dynamiczne, pełne humoru piosenki, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz powtarzane przez nią refreny, a także zagadki, konkursy doskonale zachęcą do czynnego udziału w koncercie zarówno małą, jak i już dorosła publiczność.
W trakcie koncertu liczne konkursy z nagrodami.
Bilety: 18 zł
Bonusy
5% zniżki od wartości biletów, przy rezerwacjach do dnia 25 stycznia
1 bilet gratis dla opiekuna przy jednorazowym zamówieniu 10 szt. biletów
(bilety gratisowe do odbioru wraz z zamówionymi biletami)
internetowa rezerwacja biletów: www.rezerwacje.hals.krakow.pl

***
23 lutego 2013, 12.00
Widowisko żeglarskie dla dzieci Zabawmy się na "Zejmana" benefisie
Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
Opracowanie muzyczne i wykonanie Zejman & Garkumpel
Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów estradowych dla dzieci to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających grupowe tańce, naukę piosenek. To edukacja przez zabawę. Dzieci w każdym koncercie poznają nowe tematy związane m.in. z geografią, historią, ekologią a także żeglarstwem. Zamierzeniem koncertów jest także integracja przez zabawę Uczymy się także tolerancji i wzajemnego szacunku. W najbliższym koncercie publiczność wraz zespołem muzycznie, koncertowo i zabawowo świętować będzie jubileusz 20-lecia działań dla rodzin, dzieci i młodzieży. Sam władca mórz i oceanów nada zespołowi tytuł swej nadwornej kapeli.
Bilety: 23 zł


Więcej informacji na temat programu i biletów na stronie Festiwalu Shanties
www.shanties.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz