Reklama | Kontakt

Lutowe koncerty w Restauracji Gródek

Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Kasia Duszkiewicz
2 luty 2013, godz. 20.00, wstęp wolny
Kasia Duszkiewicz - wokal

Krystian Jaworz – piano
Waldemar Gołębski – evi

Kasia Duszkiewicz - wokalistka, absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z muzyką związana od dziecka. Ma na swoim koncie nagraną płytę z zespołem Metafora oraz udział w wielu projektach muzycznych. Posiada szerokie spektrum możliwości wokalnych, obracając się w różnorakich gatunkach muzycznych, od folkloru przez bluesa po tradycyjny rock.

Tym razem, zaprezentuje się w kompozycjach jazzowych oraz znanych standardach muzyki pop.

Krystian Jaworz
Zaliczone studia: trąbka – klasyka, fortepian – jazz
Emerytowany rock&rolowiec i reggowiec – Pudelsi Kultura De Natura
Niedoszły jazzmen – Groove Set…
Płodny kompozytor – trójka dzieci…
Zawodowo: teacher, muzyk klubowy
Artystycznie: muzyk klubowy, kompozytor filmowyRecital Katarzyny Cygan
9 luty 2013, godz. 20.00, wstęp wolny

Katarzyna Cygan – wokal
Daniel Mazurkiewicz- piano

Katarzyna Cygan o sobie:
Moje dziś …
  • 2010 rok – pierwsza płyta „Kolędy Katarzyna Cygan” , 2011 druga płyta – „Wiśnia”
  • Od kilku lat prowadzę impresariat artystyczny oraz grupę muzyczną Siedem Kotów złożoną z doskonałych muzyków ze środowiska krakowskiego i katowickiego.
Ważniejsze realizacje Kotów to:
„Pocztówka z Krakowa”  koncert, „Wiśnia”  koncert promujący płytę,
„Blues kobiety z mężczyzną w tle”  poemat bluesowy B. Loebla i T. Nalepy (scenariusz K. C.) prezentowany w klubach i piwnicach artystycznych oraz na polskich festiwalach bluesowych, „Kolęda Nocka” koncert świąteczny,
„Vareriette”  z muzyką Marka Michalaka i tekstami krakowskich poetów (przede wszystkim Z. Książka).


Free Accordions
16 luty 2013, godz. 20.00, wstęp wolny

Trio akordeonowe założone w 2010 roku z inicjatywy trójki przyjaciół studiujących na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie: Piotra Tomali, Martyny Chojnackiej i Mikołaja Stolarskiego, którzy są jednymi z najwybitniejszych akordeonistów młodego pokolenia w Polsce.

Trio prezentuje ogromne możliwości barwowe i techniczne akordeonu. Jego nieobliczalne i piękne brzmienie oraz niezwykłe efekty sonorystyczne zapewniają niespotykany, trzymający w napięciu klimat koncertu.

Free Accordions wykonuje współczesną muzykę akordeonową. Trio niejednokrotnie podejmowało współpracę z młodymi kompozytorami takimi jak Ignacy Zalewski, ukazując nowe oblicze akordeonu.
Od początku swej działalności trio zagrało wiele koncertów w Polsce i za granicą (Mława, Sanok, Warszawa, Kielce, Wrocław, Opole, Inowrocław, Solec – Zdrój, Giżycko, Polkowice, Żyrardów, Kartagina i Tunis – Tunezja) m.in. na festiwalach „Warszawa Singera” 2010 i 2012, Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Giżycku 2010 i 2012, „XL Warszawska Jesieni Poezji 2011”, „Królewskie Arkady Sztuki 2012″, „Octobre Musical de Carthage” 2012.

Restauracja Gródek, ul. Na Gródku 4, Kraków
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz