Reklama | Kontakt

Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej

2013-03-09 - 2013-03-10
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Dostojny hetman, przewrotne gońce i szybkie skoczki – to tylko niektóre figury, które w najbliższy weekend zawalczą o zwycięstwo na 64-polowej szachownicy. Z myślą o wszystkich miłośnikach „królewskiej gry”, Galeria Krakowska przygotowała Turniej Szachowy, który odbędzie się 9 i 10 marca od godz. 12.00. Udział w zawodach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne!

Miłośnicy „królewskiej gry” po raz kolejny będą mogli zmierzyć się w wyjątkowych zawodach, które zostaną przeprowadzone w najbliższy weekend (9-10.03) w Galerii Krakowskiej. W ramach „Weekendu szachowego” uczestnicy będą rywalizować w następujących kategoriach: Junior (9.03, sobota) oraz Open i Kobiety (10.03, niedziela). Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają wyjątkowe nagrody pieniężne.

Turniej zostanie rozegrany w systemie szwajcarskim (bezpośrednie pojedynki), na dystansie dziewięciu 15 minutowych rund, zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami gry FIDE (Fédération Internationale des Échecs). Nad rozgrywkami czuwać będą sędziowie z Małopolskiego Związku Szachowego.  W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby niezrzeszone, a także członkowie klubów i stowarzyszeń szachowych. Regulamin Turnieju Szachowego Galerii Krakowskiej dostępny jest na www.mzszach.krakow.pl.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz