Reklama | Kontakt

Voo Voo, Natalia i Immigranci w klubie Żaczek

2013-04-11
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Podczas kwietniowych Niepokornych zagrają zespoły Voo Voo, Natalie Loves You oraz The Immigrants. Pierwsza grupa to ikona polskiej muzyki, druga to nowy ciekawy projekt ze Śląska, a trzecia to londyńska formacja, która rozpoczęła podbój Europy. Koncert w ramach Niepokornych, cyklu z muzyką alternatywną, rozpocznie się w krakowskim klubie Żaczek (al. 3 Maja 5) w czwartek, 11 kwietnia, o godz. 19.30. Muzyce towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Olgi Lisiewicz, studentki UJ.


Niepokorni
to cykl imprez w krakowskim klubie studenckim Żaczek (al. 3 Maja 5), który ma zaprezentować publiczności akademickiej twórczość ludzi odważnych, nie płynących głównym nurtem sztuki, często odstających od ogólnie przyjętej normy. Chcemy postawić na tych, którzy są w kolorowej awangardzie społeczeństwa oraz tych, którzy siedząc w kącie, nie zwracając niczyjej uwagi, tworzą rzeczy, które mogą zmienić bieg historii. Stawiamy bardziej na alternatywę niż główne nurty. Na każdym koncercie obok gwiazdy wieczoru prezentują się mniej znani artyści. Chcemy dawać szansę przede wszystkim studentom krakowskich uczelni, ale też innych z całej Polski… i świata. W ramach cyklu, raz w miesiącu organizowane są koncerty znanych i mniej znanych muzyków, wernisaże fotografii i malarstwa. Na Niepokornych grali m.in. Lao Che, Voo Voo, Loco Star, Indigo Tree, The Car Is On Fire, Halla Nordfjord, CeZik & KlejNuty, Lech Janerka, Świetliki, Pustki, Dick4Dick, Żywiołak, Czesław Śpiewa, Pustki i Kapela Ze Wsi Warszawa. Producentem imprezy jest Edyta Pogwizd reprezentująca klub Żaczek, gospodarzem Bartek „Borówka” Borowicz, który przedstawiał artystów.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz