Reklama | Kontakt

Dzień Kobiet w Ośrodku Kultury Kraków Nowa Huta

2013-03-07 - 2013-03-09
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


7.03. GODZ. 17.30, DZIEŃ KOBIET

Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. M. Wańkowicza 17). W programie imprezy występ wokalny Ilony Trętko. Odbędą się również warsztaty, w trakcie których każda z pań będzie miała okazję stworzyć własnoręcznie w technice decoupage niepowtarzalną biżuterię lub udekorować przedmioty codziennego użytku. Zapraszamy panie w każdym wieku.

Wstęp wolny.
 
8.03. GODZ.18.00, DZIEŃ KOBIET

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1). W tym dniu drogie Panie nie będziecie prać, pasować, sprzątać i gotować, ale wspólnie z Klubem 303 świętować i serduszko radować. W tym bardzo wyjątkowym dniu przygotowanych będzie wiele atrakcji.

W programie imprezy znajdą się m.in.: prezentacja poezji Ryszarda Wiszniewskiego, karaoke i konkursy o tematyce kobiecej oraz główna atrakcja wieczoru - koncert Jerzego Zielińskiego Jej portret.

Wstęp wolny.
 
8.03. GODZ.19.00, NAPRAWDĘ JAKA JESTEŚ NIE WIE NIKT … – KONCERT

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a). Zapraszamy na specjalny koncert Grupy Okazjonalnej Bez Bisów z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Tego wieczoru, zamiast kwiatów, pragniemy ofiarować paniom bukiet piosenek z nurtu Krainy Łagodności.

Panowie, zaproście swoje panie na nastrojowy muzyczny wieczór. Panie, zapomnijcie na chwilę o codziennych obowiązkach i zasłuchajcie się w muzykę. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.

Wstęp: panie – wstęp wolny, panowie – 5 zł/os.
 
9.03. GODZ.17.00, DZIEŃ KOBIET

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1). Panowie z os. Grębałów zapraszają wszystkie panie na spotkanie z okazji ich święta. Widowisko satyryczne przedstawi zespół seniorów z Klubu Ośrodka Kultury. Tego dnia nie zabraknie również kwiatów i słodkości.

Współorganizatorem imprezy jest Towarzystwo Przyjaciół Grębałowa.
Wstęp wolny.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz