Reklama | Kontakt

Dzień Św. Patryka w Starej Zajezdni w Krakowie

2013-03-17
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W niedzielę 17 marca br. o godz. 17:00 w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva przy ul. Św. Wawrzyńca 12 startuje prawdopodobnie najbardziej irlandzka impreza na Kazimierzu. To właśnie tutaj w wielkiej hali z 1913 roku obchodzony będzie hucznie Dzień Świętego Patryka połączony
z oficjalną premierą warzonego na miejscu piwa! Wieczorem koncert zespołu pieśni Irlandzkiej Banshee. Wstęp wolny!  

Organizatorzy ze Starej Zajezdni spodziewają się tłumów fanów kultury i muzyki irlandzkiej oraz wszystkich lubiących dobrą zabawę. Przygotowano konkursy, specjalne menu i zielone piwo. Nie zabraknie oczywiście irlandzkiej whiskey. Warto dodać, że tylko tego dnia piwo z miejscowego minibrowaru kosztuje jedyne 4 zł.

Stara Zajezdnia zapewnia miejsce z niezwykłym klimatem i świetną akustyką. Przekonać się o tym mogli między innymi osoby na koncercie Apparat’a  podczas Alternative Fest 9 lutego 2013 roku. Stara Zajezdnia to również miejsce przyjazne kibicom, gdzie na dużych ekranach można obejrzeć ważne wydarzenia sportowe. Atutem Starej Zajezdni jest największa powierzchnia w Krakowie dla nawet 800 osób.

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz