Reklama | Kontakt

OFF Fashion

2013-05-24 - 2013-05-25
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entujastów Mody OFF Fashion daje projektantom szanse na pokazanie osobistego spojrzenia na modę poprzez pryzmat zadanego przez organizatorów hasła. W tym roku projekty powstają w oparciu o hasło „Ambasadorzy” zainspirowane przez malarskie arcydzieło Hansa Holbeina. Prace designerów będą więc „ambasadorami” ich indywidualizmu i wypracowanego stylu, a także wypadkową inspiracji kulturą i tradycją regionów, których są reprezentantami.

Zanim podczas konkursowego weekendu 24-25 maja i kończącej go Gali Finałowej przyznane zostaną nagrody OFF Fashion warto będzie pojawić się w Kielcach dla innych atrakcji. 17., 18. i 21. maja będą tam trwały wydarzenia poprzedzające wielki finał. W Galerii Winda otwarta zostanie wystawa prac utalentowanej projektantki Haliny Mrożek (17.05, godz. 19:00), a w Galerii Handlowej Echo (18.05, godz. 16:00 i 18:00) pokazane zostaną projekty Goshico i studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalny pokaz odbędzie się 21. maja w samym sercu miasta – modowy wybieg ustawiony zostanie na ul. Dużej (start o godz. 21:00). W dniu półfinału konkursu OFF Fashion (24. maja) w Bazie Zbożowej zorganizowany zostanie showroom, gdzie będzie można kupić ubrania z autorskich kolekcji polskich projektantów. Finałowa Gala odbędzie się na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Otworzy ją pokaz „Idea i obsesja”, po którym swoje kreacje zademonstruje finałowa dwudziestka uczestników. Muzyczną gwiazdą wieczoru, która wystąpi zanim usłyszymy werdykt jurorów, będzie zespół Plateau. Obejrzymy też prace studentów Teko, Via University w Danii.
W tym roku OFF Fashion dotrze również poza granice kraju. Wyjątkowa nagroda – udział w pokazie „OFF Fashion –Polska Wschodnia na wybiegu”, który odbędzie się w Brukseli 20 czerwca 2013 roku – przypadnie tym uczestnikom konkursu, których projekty inspirowane będą walorami pięciu województw: warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. Województwa te współtworzą Dom Polski Wschodniej w Brukseli, który przy współpracy z konkursem zorganizuje dla laureatów pokaz w brukselskim Autoworld.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz