Reklama | Kontakt

Warsztaty teatralne w Krakowie

2014-02-01 - 2014-02-15
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Jeśli chcesz pracować nad swoją kreatywnością, nad pewnością siebie, jeśli szukasz miejsca dla rozwijania swoich zainteresowań – albo myślisz o przyszłości aktorskiej: te warsztaty są dla Ciebie.
Praca warsztatowa jest intensywna, dynamiczna, skupiona przede wszystkim na wyrobieniu umiejętności swobodnego bycia na scenie. Nie koncentrujemy się wyłącznie na robieniu scenek, głównym celem warsztatów nie jest wystawienie spektaklu. Próbujemy znaleźć natomiast postawę pewności scenicznej, braku lęku w byciu na scenie, zaufania do partnerów. Kształcimy więc umiejętność pracy zespołowej, a także zdolność stałego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych. Jednym z naszych głównych celów jest działanie całościowe, integracja w działaniu ciała i emocji. Z tak przygotowanej postawy wyprowadzamy naturalny, organiczny głos, następnie dopiero tekst.
Warsztaty stworzył Piotr Filonowicz.
Adresowane są do osób od 16 roku życia. Zapraszamy licealistów, studentów, nauczycieli, instruktorów teatralnych i wszystkich tych, którzy pragną pracować nad sobą i realizować swoje pasje.
Znamy już szczegóły dotyczących nowych grup semestralnych w KRAKOWIE.
Otwieramy zapisy.
I GRUPA: ŚRODY 17.10 - 19.10 (dla osób od 16 roku życia)
II GRUPA: ŚRODY 19.30-21.30 (dla osób od 21 roku życia)
Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 lutego 2014.
Semestr składa się z 15 spotkań.

Info:

www.warsztaty-teatralne.pl

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz