Reklama | Kontakt

Podgórski Festiwal Kabaretu Podgórek 2014

2014-01-24 - 2014-01-25
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Podgórski Festiwal Kabaretu „Podgórek” swymi początkami sięga do 2010 roku, ale jego pierwsza oficjalna edycja miała miejsce w 2013 roku. Jego organizatorzy, członkowie Kabaretu 7 minut Po (zdobywcy wielu nagród, m.in. Grand Prix Festiwalu PAKA 2013), pragną udowodnić, że kabaret to miejsce, w którym spotykają się różne idee i formy sztuki i ekspresji artystycznej. Do tej pory w podgórkowych koncertach wzięli udział między innymi: Kabaret Nic Nie Szkodzi, Kabaret Róbmy Swoje, Grupa Improwizacyjna Ad Hoc, Kabaret Inaczej, Ścibor Szpak, Michał Kempa, Teatr Improwizowany Improkracja.

Lokalny charakter imprezy, skupionej wokół krakowskiej dzielnicy Podgórze, ma podkreślić jej elitarność i otworzyć przed publicznością okno na świat nowych doznań kabaretowych. „Podgórek” ma zachęcić do brania czynnego udziału w życiu sceny kabaretowej, do poszerzenia horyzontu poznawczego poza kabaret telewizyjny, zapoznania się z twórcami kabaretowymi często nieznanymi z telewizyjnych ekranów.

Gośćmi najbliższej edycji festiwalu, która odbędzie się 24 i 25 stycznia 2014 roku, będą: Kabaret Adin, Kabaret K2, Kabaretus Fraszka i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, która wraz z kabaretem 7 minut Po poprowadzi Wieczór Kabaretowy pierwszego dnia „Podgórka”.

 

PROGRAM:
PIĄTEK, 24 STYCZNIA:
godzina 20:07

Hotel „Pod Różą”, ul. Floriańska 14
WSTĘP WOLNY
Wieczór Kabaretowy : Kabaret 7 minut Po, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą i festiwalowi Goście.

SOBOTA, 25 STYCZNIA
godzina 18:07
Kinoteatr "Wrzos", ul. Zamoyskiego 50
Bilety: 10 zł
PODGÓREK: Kabaret K2, Kabaret ADIN, Kabaretus Fraszka

Więcej informacji na www.podgorek.pl oraz facebook.com/podgorek

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz