Reklama | Kontakt

Navigator Festival w Krakowie

2014-02-28 - 2014-03-02
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W powszechnej świadomości końcówka lutego nie funkcjonuje jako ekscytujący moment roku: od ferii upłynęły już dwa tygodnie, a do świąt wielkanocnych jeszcze trochę zostało… Z odsieczą, abyśmy nie dali się zimowej codzienności, przybywa Navigator Festival.

Tegoroczna edycja odbędzie się od 28 lutego do 2 marca w Nowohuckim Centrum Kultury, które jest zarazem organizatorem imprezy. Różnorodność atrakcji i przewidzianych wydarzeń zadowoli nawet najwybredniejszych podróżników. W programie znajdą się przede wszystkim spotkania ze znanymi odkrywcami i reporterami: w tym roku Navigator Festival odwiedzą m.in. krakowscy dziennikarze prowadzący liczne programy telewizyjne i audycje radiowe – Elżbieta i Andrzej Lisowscy, przemierzający glob na rowerze Piotr Strzeżysz oraz miłośnik gór Maciej Skotowski. Stałą częścią imprezy są wystawy malarstwa i zdjęć dokumentujących wyprawy na krańce świata. Monika Witkowska przybliży Everest – górę gór, zaś rumuńsko-polska grupa artystów KRoma przygotowała wystawę obrazów zatytułowaną W podróży. Pokazom i spotkaniom towarzyszyć będą promocje książek, opisujących przebyte wyprawy. Nie zabraknie także rozmaitych warsztatów prowadzonych przez zaproszonych gości, pokazów filmów czy targów podróżniczych. Odwiedzający Nowohuckie Centrum Kultury mogą również liczyć na degustacje egzotycznych przysmaków. Dla wszystkich przygotowano Konkurs OPEN zachęcający do podzielenia się wrażeniami z własnych podróży. Na zwycięzców (indywidualnych oraz zespołów) czekają nagrody pieniężne.

Szczegółowy prgram na:
www.navigator.krakow.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz