Reklama | Kontakt

Miesiąc Fotografii w Krakowie

2014-05-15 - 2014-06-15
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Kuratorem Programu głównego Miesiąca Fotografii w Krakowie 2014 będzie Aaron Schuman, fotograf, krytyk, wykładowca uniwersytetów w Brighton i w Bournemouth, założyciel internetowego czasopisma fotograficznego „SeeSaw Magazine”, publikujący również w najważniejszych czasopismach poświęconych fotografii.

Program główny festiwalu w 2014 roku złożony będzie z trzech bloków: Sekcji eksperymentalnej, dziewięciu wystaw monograficznych prezentowanych w prestiżowych przestrzeniach wystawienniczych Krakowa oraz serii Spotkań mistrzowskich. Ponadto, jak co roku, oragnizatorzy zapraszają na wystawy sekcji ShowOFF, Przegląd Portfolio, warsztaty oraz szereg festiwalowych wydarzeń towarzyszących.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz