Reklama | Kontakt

Cracovia Maraton 2014

2014-05-18
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Znana jest już trasa 13. Cracovia Maraton, który odbędzie się 18 maja 2014 roku. Start i meta biegu głównego oraz biegu nocnego na 10 km zlokalizowane zostaną na Rynku Głównym – na wysokości ulicy Siennej. Obie trasy mają już atesty AIMS i PZLA, dokładnych pomiarów dokonał Tadeusz Dziekoński.

Poza trasą maratonu z historią w tle, atest zyskała trasa jednej z nowości najbliższej edycji 13. Cracovia Maraton – biegu nocnego na 10 km. Impreza ta będzie pierwszym akordem trzydniowego święta biegania w Krakowie i rozpocznie je w piątkowy wieczór, 16 maja.

Dzień przed biegiem głównym, w sobotę, 17 maja tradycyjnie zapraszamy do wzięcia udziału w Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego na dystansie 4,2 km, a rolkarzy w Cracovia Maraton na Rolkach na pełnym dystansie maratońskim. Rywalizacja odbędzie się na pętli wokół Błoń Krakowskich. 17 maja na Błoniach Krakowskich zorganizowany zostanie również szereg biegów o różnorakim charakterze, na krótszych dystansach.

Więcej na: www.cracoviamaraton.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w KrakowieMapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz