Reklama | Kontakt

Akademia Przedsiębiorczości dla Kobiet

2007-01-08
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


W ramach realizowanego przez Fundację Kobiecą eFKa projektu "Akademia Przedsiębiorczości dla Kobiet" zostanie przeprowadzonych 6 sześciotygodniowych, intensywnych szkoleń, w których udział weźmie 120 kobiet.
Uczestniczki szkoleń wezmą udział w intensywnych, interaktywnych warsztatach asertywności, warsztatach twórczości, treningu genderowym, zapoznają się szczegółowo z zagadnieniami z zakresu tworzenia i prowadzenia własnej firmy, dowiedzą się o alternatywnych sposobach zatrudnienia – w organizacjach pozarządowych. 12 uczestniczek szkoleń otrzyma bezzwrotną dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, w wysokości 12 tys. zł.

Planowane terminy szkoleń:
8.01.2007 – 16.02.2007
19.02.2007 – 30.03.2007

www.efka.org.pl/przedsiebiorczosc

   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie