Reklama | Kontakt

Krakow City Apartments

ul. Szpitalna 34, Stare Miasto [zobacz mapę]
Na 48 miejscu wśród 187
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:

Apartamenty nr 1, 2, 3, 4, 6:
1 osoba: 200 PLN / 210 PLN
2 osoby: 260 PLN / 290 PLN
3 osoby: 310 PLN / 350 PLN
4 osoby: 380 PLN / 420 PLN
Dostawka: 40 PLN od osoby

Apartament nr 5:
2 osoby: 300 PLN / 400 PLN
3 osoby: 340 PLN / 480 PLN
4 osoby: 380 PLN / 560 PLN
5 osób: 420 PLN / 600 PLN
6 osób: 460 PLN / 640 PLN
Dostawka: 40 PLN od osoby

Ceny poza sezonem obowiązują w dniach:
6.I-31.III 2011, 1.XI-20.XII 2011

Ceny w sezonie obowiązują w dniach:
1.IV-31.X 2011, 21.XII 2011-5.I 2012

Rezerwacja powyżej jednego tygodnia - ceny do negocjacji.


Opis obiektu:
KRAKOW CITY APARTMENTS znajdują się w samym centrum Krakowa, przy ul. Szpitalnej 34, vis a vis najsłynniejszego polskiego teatru im. J.Słowackiego, w otoczeniu zabytkowych kościołów i kamienic oraz słynnych krakowskich plant. Zaletą apartamentów jest ich umiejscowienie w zacisznej oficynie, która daje wytchnienie od gwaru krakowskich uliczek i kawiarenek. Wystarczy 3-minutowy spacer aby dotrzeć do Rynku Głównego, jak i do Dworca Głównego.

Budynek powstał w 1910 roku i pomimo generalnego remontu w 2006 zachował elementy architektury oraz magiczną atmosferę swoich czasów. Wnętrza spełniają najwyższe standardy komfortu. W budynku znajduje się winda, a każdy z apartamentów posiada pełne wyposażenie, od wygodnych mebli, sprzętu RTV/AGD aż po zastawę stołową. Ponadto każde z mieszkań jest podłączone do sieci internetowej i telewizji satelitarnej.

Wyposażenie pokoi:

Apartament nr 1: (1-4 osób) 2X SYPIALNIA: Łóżko podwójne ,komplet pościeli, przestronna szafa na odzież, biurko z toaletką, dwie szafki nocne wraz z lampkami do czytania, bagażnik oraz telewizor 14 cali; KUCHNIA jest w pełni umeblowana. Znajduje się w niej ponadto: kuchenka elektryczna 4-palnikowa, lodówka z zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster, komplet garnków, pełna zastawa stołowa (talerze, kubki, kieliszki, sztućce) stół i krzesła; ŁAZIENKA: Kabina prysznicowa, WC, umywalka z lustrem, szafka łazienkowa, suszarka do włosów, komplet ręczników,(centralny system ogrzewania wody)

Apartament nr 2,3,4,6 (1-4 osób) w każdym znajduje się: SALON: wygodna rozkładana sofa, stolik oraz krzesła lampa podłogowa, telewizor (21 cali); SYPIALNIA: 2 łóżka z możliwością zestawienia ,komplet pościeli, przestronna szafa na odzież, biurko z toaletką, dwie szafki nocne wraz z lampkami do czytania oraz bagażni; KUCHNIA jest w pełni umeblowana. Znajduje się w niej ponadto: kuchenka elektryczna 4-palnikowa, lodówka z zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster, komplet garnków, pełna zastawa stołowa (talerze, kubki, kieliszki, sztućce) stół i krzesła; ŁAZIENKA: Kabina prysznicowa, WC, umywalka z lustrem ,szafka łazienkowa, suszarka do włosów, komplet ręczników (centralny system ogrzewania wody)

Apartament nr 5 (1-7 osób) dwupoziomowy: SALON: wygodna rozkładana 2 osobowa sofa, 2 fotele, stolik, telewizor (29 cali) biurko z toaletka ,lampa podłogowa; SYPIALNIA znajduje się na jasnej przestronnej antresoli z oknami dachowymi i bocznymi. Znajdują się w niej 2 łóżka z możliwością zestawienia, komplet pościeli, sofa rozkładana 2-osobowa, fotel rozkładany, telewizor (21 cali) przestronna szafa na odzież, stolik pod telewizor dwie szafki nocne wraz z lampkami do czytania oraz bagażnik ; KUCHNIA jest w pełni umeblowana. Znajduje się w niej ponadto: kuchenka elektryczna 4-palnikowa, lodówka z zamrażarką, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, toster, komplet garnków, pełna zastawa stołowa (talerze, kubki, kieliszki, sztućce) stół i krzesła; ŁAZIENKA: Kabina prysznicowa, WC, umywalka z lustrem, szafka łazienkowa, komplet ręczników, suszarka do włosów, (centralny system ogrzewania wody) Podłoga w pokojach wyłożona jest wykładziną.Wszystkie pomieszczenia są ogrzewane centralnie, z możliwością własnej regulacji.


Dodatkowe informacje:

Internet: Wi-Fi jest dostępny w pokojach hotelowych i jest bezpłatny.
Parking: ogólnodostępny jest dostępny i mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, przy sąsiednich ulicach i nie jest konieczna rezerwacja .
Dzieci i dodatkowe łóżka: Wszystkie dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.  Jedno dodatkowe dziecko do lat 2 - pobyt bezpłatny, na łóżeczku niemowlęcym. Jedno dodatkowe starsze dziecko lub dorośli - opłata w wysokości 44,80 PLN za osobę, za dobę, na dodatkowym łóżku. Maksymalna liczba dodatkowych łóżek/ łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1. Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez hotel. Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w hotelu.
Zwierzęta: nie są akceptowane.


Atrakcje w pobliżu:
W najbliższym otoczeniu apartamentów znajdują się liczne zabytki, restauracje, kawiarnie i sklepy. Wystarczy 3 minutowy spacer aby dotrzeć do każdego z tych miejsc. Swoje samochody mogą Państwo bezpiecznie pozostawić na strzeżonym parkingu, (przez całą dobę, w odległości 20 metrów od apartamentów)

Formularz kontaktowy
Uwagi: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 

Podobne oferty apartamentów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Krakowie ›
Nowoczesne projekty wnętrz
 
English version Krakow City Apartments in English