Reklama | Kontakt

Live In Cracow

Plac Wolnica 4, Kazimierz [zobacz mapę]
Na 106 miejscu wśród 187
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Apartament dla 3 osób – 250 PLN (83 PLN za osobę)
+ dodatkowa opłata za 4 osobe w wysokosci 50 PLN

Opis obiektu:
Witając Państwa w Królewskim Mieście Krakowie pragniemy zachęcić do skorzystania z naszych usług w zakresie wynajmu apartamentów zlokalizowanych w sercu starej żydowskiej dzielnicy Krakowa - Kazimierza.
W naszej ofercie znajdują się 2 apartamenty wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria i urządzenia, które uprzyjemną Państwu pobyt stwarzając tym samym atmosferę domowej przytulności oraz współczesnych udogodnień. Apartamenty powstały z myśą o najbardziej wymagających klientach , spełniają wszelkie wymogi sanitarne , zapewniają pełny komfort, doskonałe na przyjazdy długoterminowe i rodzinne.

Wyposażenie pokoi:
Oferujemy 2 komfortowo wyposażone apartamenty o powierzchni po 64m2. Skladają sie one z: sypialni, pokoju dziennego z TV, w pełni wyposażonej kuchni, a także lazienki z kabina prysznicową i pralką. Posidają one dostep do Internetu.
W apartamentach nasi klienci czuć się będą jak w domu mogąc korzystać z wszystkich urządzeń. Apartamenty posiadają ciepłą wodę, ogrzewanie, wszystkie niezbędne naczynia kuchenne. Koszty wody, elektryczności, dostęp do Internetu, a także czystej poscieli i ręcznikow wliczone są w opłatę.

Dodatkowe informacje:
W apartamentach nasi klienci czuć się będą jak w domu mogąc korzystać z wszystkich urządzeń.
Apartamenty posiadają ciepłą wodę, ogrzewanie, wszystkie niezbędne naczynia kuchenne.
Koszty wody, elektryczności, dostęp do Internetu, a także czystej pościeli i ręcznikow wliczone są w opłatę.
Prywatny apartament jest zdecydowanie wygodniejszą i tańszą formą zakwaterowania podczas pobytu poza domem. Należność za pobyt można opłacić gotówką w PLN lub Euro przy zameldowaniu.

Atrakcje w pobliżu:
Miasto w całej swej historii przyciągało i wciąż przyciąga ludzi niezwykłych. Od architektów, artystów, uczonych po zacnych mieszczan, którzy pozostawili po sobie spuściznę w postaci wyjątkowych w skali światowej zabytków i wytworów kultury zarówno wysokiej jak i materialnej. Dziś dzięki przywiązaniu do tradycji i szacunku dla naszych przodków łączymy naszą historię z wymogami nowoczesnej metropolii. Rozwój infrastruktury komunikacyjnej, turystycznej z ogromną ilością galerii, hoteli, restauracji, czyni Kraków przyjaznym tak dla jego mieszkańców, jak i gości poszukujących niebanalnych miejsc na mapie Polski

Formularz kontaktowy
Uwagi: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 

Podobne oferty apartamentów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Krakowie ›
Nowoczesne projekty wnętrz
 
English version Live In Cracow in English