Reklama | Kontakt

Targi Bożonarodzeniowe i Sylwester w Krakowie

| |
  

Targi Bożonarodzeniowe już od kilkunastu lat wpisane są w kalendarz imprez odbywających się na krakowskim Rynku Głównym.

To tradycja, która ma duży wpływ na rozwój kulturalny i gospodarczy miasta. Krakowskie targi wpisują się w poczet innych tego typu imprez w Europie.

Stuttgarckie Targi Bożonarodzeniowe to ponad 300 lat ogromnej tradycji, a tworzone z dużym rozmachem Targi „Festivity” w Mediolanie to wielkie wydarzenie w skali całego kraju. Swoje bożonarodzeniowe targi mają także Berlin, Rzym czy Wiedeń.

Niezależnie od pogody niezwykle gorąco zapowiada się nadchodzący Sylwester w Krakowie na Rynku. Kraków jak co roku w Sylwester zgromadzi tłumy polskich i zagranicznych turystów, którzy w tym magicznym miejscu chcą przywitać Nowy Rok.
Kto zagrał na Sylwestra na Rynku w Krakowie 2012/2013

Wawele, Pod Budą, Kroke i Joanna Sławińska. To już oficjalna lista wykonawców, którzy wystąpią na krakowskim Rynku Głównym w noc sylwestrową.

Poprzedniego Sylwestra mieszkańcy spędzili przy muzyce z płyt. W tym roku Sylwester 2012/2013 będzie można zobaczyć na krakowskim Rynku takie gwiazdy jak: Grupy Pod Budą i Andrzeja Sikorowskiego, Jana Wojdaka z zespołem Wawele, Mai Sikorowskiej i Kroke, a także Joanny Słowińskiej, zespołu Kulturka, FoxGang, Eluktrick, Don’t Ask Smingus, Vladimirska i Teddy Jr..

Władze miasta zapowiadają też świetlną projekcję na Wieży Ratuszowej i pokaz laserowy o północy

Mapa Krakowa

Mapa Kraków

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa z mozliwością znalezienia hoteli, tanich noclegów oraz najcekawszych zabytków.

Nowoczesne projekty wnętrz