Festiwal Nauki AGH

2007-05-13 - 2007-05-19
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


Festiwal Nauki AGH , impreza popularnonaukowa organizowana przez wszystkie krakowskie państwowe szkoły wyższe przy współudziale Instytutu Fizyki Jądrowej PAN, British Council, Instytutu Francuskiego, Konsulatu USA, RFN, Austrii, Rosji, Słowacji, Francji i BEST-Kraków odbędzie się w dniach 13 - 19 maja 2007 r. w Rynku Głównym oraz w obiektach akademickich Krakowa.

Planowane są trzy główne nurty festiwalowe: panele dyskusyjne; pre zentacje, doświadczenia i pokazy laboratoryjne w namiotach ustawionych w Rynku Głównym, oraz część kulturalna: koncerty, występy artystyczne na estradzie przed Wieżą Ratuszową, na dziedzińcach budynków uniwersyteckich oraz na scenie PWST i A.M. Planowane są także wycieczki studyjne w okolice Krakowa z udziałem specjalistów z różnych dziedzin nauki w charakterze przewodników.

Koordynacją Festiwalu zajmuje się Akademia Górniczo-Hutnicza, Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków, paw. B4, IIp., pok. 201, tel. 617-39-63, tel. 617-39-60, faks 6339664, e-mail: festiwal@agh.edu.pl
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!