Targi Edukacyjne w Krakowie

2008-02-21 - 2008-02-23
Pomożemy znaleźć nocleg
Data:   
Ilość nocy: 
  Ilość osób:


146 wystawców z kraju i zagranicy uczestniczyło w 9. Targach edukacyjnych, które odbywały się w dniach od 22 do 24 lutego 2007 r. w Krakowie, przy ul. Centralnej 41A.
Na targach swoja ofertę zaprezentowało: 67 uniwersytetów i szkół wyższych, w tym 25 zagranicznych, 40 państwowych i prywatnych szkół różnych szczebli, 12 szkół językowych, a także wydawcy edukacyjni, producenci pomocy dydaktycznych, centra treningowe, instytucje związane z programami edukacyjnymi.
Podczas targów przeprowadzono kilkadziesiąt prezentacji, wykładów i szkoleń zarówno dla uczniów i studentów jak i nauczycieli. Targi odwiedziło 11 000 osób.
   R E K L A M A
 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Krakowem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@krakowlife.pl.
 
Archiwum Wydarzeń w Krakowie
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje Krakow

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa

Mapa Krakowa | Interaktywny plan miasta

Mapa Krakow z położeniem hoteli, restauracji oraz atrakcji Krakowa.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodów na wynajem w Krakowie. Szeroki wybór i niskie ceny!